polskienglishdeutchfrançais

Dodatki

Próg balkonowy PVC

Dzięki użyciu zaprojektowanego przez VEKĘ progu PVC wraz ze specjalnymi zaczepami firmy Winkhaus możliwe jest wykonanie drzwi balkonowych z niskim progiem, który umożliwia zarówno zastosowanie funkcji uchylnej w drzwiach balkonowych, jak i szczelne zaryglowanie tych drzwi w pozycji zamkniętej.

Próg balkonowy PVC Próg balkonowy PVC

Próg drzwiowy alu

Możliwe jest również wykonanie drzwi balkonowych z niskim progiem aluminiowym. Również i w tym przypadku możliwe jest zastosowanie okucia w funkcji uchylno-rozwiernej.

Próg drzwiowy alu Próg drzwiowy alu

Próg automatyczny

Zastosowanie specjalnej listwy progowej montowanej na skrzydle drzwiowym umożliwia wykonanie drzwi wejściowych w systemie bezprogowym. Po zamknięciu drzwi listwa progowa opuszcza się automatycznie uszczelniając przestrzeń między skrzydłem drzwiowym a posadzką.

Próg automatyczny

Zatrzask balkonowy

To kombinacja dwóch elementów: specjalnego zatrzasku montowanego na ościeżnicy oraz pochwyciku na skrzydle, która umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balknowych od zewnątrz bez konieczności ich ryglowania klamką

Zatrzask balkonowy Zatrzask balkonowy

Nawiewniki okienne

Nowoczesne okna PVC to konstrukcje wyjątkowo szczelne. Zastosowanie inteligentnych nawiewników AERECO pozwala na usuwanie nadmiaru wilgoci, która gromadzi się w każdym mieszkaniu

Nawiewniki okienne

Parapety okienne

Wielokomorowe parapety VEKA są przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczeń. Są one pokryte wyjątkowo twardą, melaminową folią dekoracyjną, o dużej odporności na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie dostępne są również inne typy parapetów wewnętrznych i zewnętrznych w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Parapety okienne

Rolety zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę rolet zewnętrznych, zarówno nadstawnych jak i naelewacyjnych dostępną w wielu wariantach kolorystycznych oraz wyposażonych w różne rodzaje sterowania.

Rolety zewnętrzne

Bramy garażowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Bramy garażowe